Nie masz planów na wakacje? Chodź do pracy!

Udostępnij

Wakacyjna praca to może być bardzo ważny krok w budowaniu twojej przyszłej kariery. Oczywiście, fajnie jest odłożyć trochę pieniędzy albo zarobić na podróże ze znajomymi, ale praca dorywcza, to coś więcej niż tylko korzyści materialne. Zatrudnienie w kawiarni czy sklepie to przecież praca z ludźmi, nawiązywanie nowych kontaktów, poznawanie zasad zarządzania przedsiębiorstwem. Wiedza, której nie zdobędziesz w szkole ani na uczelni, a która przyda się w każdym miejscu zatrudnienia. Pierwsze doświadczenia zawodowe są bardzo istotnym elementem twojego CV. Pracując dorywczo, pokazujesz, że jesteś aktywny, niezależny, zainteresowany rozwojem, nie boisz się wyzwań, umiesz działać w zespole i zarządzać własnym czasem.

Chciałbyś kiedyś zdobyć pracę, która sprawi, że będziesz całkowicie niezależny, a twój pracodawca oprócz dobrych zarobków stworzy ci wiele możliwości osobistego rozwoju czy zapewni dodatkowe bonusy w postaci opieki zdrowotnej, czy karty multisport? Wyobraź sobie, jaką będziesz mieć przewagę w procesie rekrutacji nad tymi, którzy nigdy wcześniej nie pracowali. A wszystko to właśnie dzięki doświadczeniu, jakie wyniesiesz z pracy wakacyjnej. Jeśli więc zdecydowałeś się znaleźć coś dla siebie wpadnij koniecznie 14 czerwca na pierwszy w Polsce spot edukacji i kariery Futu Planners na PGE Narodowym. Dowiesz się tam wszystkiego na temat możliwości rozwoju swojej kariery. I bardzo możliwe, że spotkasz tu swojego przyszłego pracodawcę.

Możesz też skorzystać z wielu programów, takich jak Erasmus czy Au Pair – dzięki nim poznasz życie w innym kraju, nauczysz się obcego języka, nawiążesz nowe znajomości, a przy okazji przeżyjesz niezapomnianą przygodę. Im wcześniej zaczniesz myśleć o przyszłej karierze zawodowej, tym lepiej. Wpisz do kalendarza targi Futu Planners i bądź o krok przed innymi!

 

 Link-Google-Play

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top