ZYSKAJ MOC na rynku pracy!

Udostępnij

„Ucz się, to do czegoś w życiu dojdziesz”. Kto z nas nie słyszał tej motywującej rady? Wiedza wyniesiona ze szkoły, ukończone studia, to powinno wystarczyć, by zdobyć ciekawą i dobrze płatną pracę. Teoretycznie. A jak to wygląda w praktyce? Kończysz szkołę, wysyłasz CV, jedno, drugie, trzecie, klikasz, znów wysyłasz i… nic. A przecież nie tak miało być. I dobra wiadomość jest taka, że tak być nie musi!

 

ZYSKAJ MOC doświadczenia i kwalifikacji zawodowych

Chcesz stać się SUPER KANDYDATEM do pracy, ale brakuje ci MOCY? Postaw na staże i szkolenia. Dzięki nim zdobędziesz unikalne doświadczenia i umiejętności, które niczym miecz świetlny zwiększą twoją szansę w walce o wymarzoną pracę i pomogą przejść pozytywnie niejedną trudną rekrutację. Ale to nie wszystko! Doświadczenie pozwoli ci stawić czoła nowym wyzwaniom, wzbogacisz swoje CV i poznasz nowe, ciekawe miejsca oraz inspirujących ludzi.

Kwalifikacje pożądane na rynku i doświadczenie zawodowe, to dziś najważniejsze cechy SUPER KANDYDATA.

 

Jak zacząć?

Skorzystaj ze stażu lub szkoleń, jakie są w ofercie Urzędu Pracy m.st. Warszawy!

Podczas płatnego stażu nabędziesz praktycznych umiejętności u przyszłego pracodawcy. Staż to nie tylko możliwość zdobycia doświadczenia oraz gwarancja pracy na etacie.

Nie masz wymaganych kwalifikacji? Zdobądź je z pomocą Urzędu Pracy m.st. Warszawy! Weź udział w „szytym na miarę” szkoleniu, finansowanym przez Urząd. Dzięki temu zdobędziesz pożądane na rynku umiejętności oraz staniesz się specjalistą.

 

16 tysięcy złotych na start twojego biznesu!

Cenisz sobie niezależność i marzysz o założeniu własnej firmy? Rozpocznij przygodę z biznesem, dzięki wsparciu z Urzędu Pracy m.st. Warszawy w wysokości do 16 tysięcy złotych. Podejmij wyzwanie i zyskaj moc przedsiębiorczości. Stwórz biznesplan! Pieniądze z dotacji pomogą Ci wystartować „na swoim”.

 

Włącz POWER, czyli gdzie znaleźć tę moc

Staż, szkolenie, dotacja na założenie biznesu, to główne elementy programu adresowanego do bezrobotnej młodzieży poniżej 30 roku życia jakie realizuje Urząd Pracy m.st. Warszawy.

 

Więcej szczegółów o programie znajdziesz na stronie: up.warszawa.pl

 Link-Google-Play

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top