6 marca – Dzień doświadczania

Udostępnij

Dlaczego targi pracy to doświadczenie, na które warto postawić?

Istnieją co najmniej dwa powody, aby się na nich pojawić:

  1. Będziesz mieć zwielokrotnione możliwości znalezienia oferty pracy marzeń u pracodawców, z którymi każdy chciałby pracować
  2. Kiedy nie masz pomysłu na siebie, możesz go znaleźć w pakiecie możliwości na ATD

Dlatego, jeśli nie wiesz co masz ze sobą zrobić, albo konkretnie wiesz, czego chcesz, ATD to miejsce, w którym na pewno się odnajdziesz 🙂

Przez doświadczenia do celu!

Najpierw studia, potem praca? Niekoniecznie! Do sukcesu prowadzi zbieranie doświadczeń. Dlatego nie bój się próbować. Dzięki temu zyskasz coś bardzo cennego – pewność, że siedząc kiedyś w bujanym fotelu nie pomyślisz sobie “czemu nie spróbowałem?”. Przy okazji świetnej zabawy w “sprawdzanie się”, być może wreszcie znajdziesz odpowiednie dla siebie stanowisko. Dlatego najpierw zadaj sobie pytanie “co lubię w życiu robić?”, a potem zajrzyj na Absolvent Talent Days!

Jeśli twoje życiowe plany nie dały się zamknąć w sztywne schematy, zamiast spojrzenia w stylu “idę tam, aby przekonać firmę X, że idealnie nadaje się na pracę u nich”, przyjdź na targi, rozejrzyj się wokół, poszukaj inspiracji. Na luzie. Porozmawiaj z ciekawymi ludźmi, posłuchaj wykładów, weź udział w warsztatach.

Możesz dowiedzieć się na przykład, ile zależy od twoich doświadczeń podczas panelu “Dyplom czy doświadczenie: co liczy się na rynku pracy?” Możesz też sprawdzić, czy w kręgu twoich zainteresowań nie znajduje się żaden z zawodów przyszłości na debacie “Praca z przyszłością – zawody poszukiwane w 2019 roku”. Jeśli to wciąż nie to, co cię kręci, spotkaj gwiazdy sztuki, mediów i sportu! Przekonaj się, że ich historie nie opierają się na schemacie matura-studia-praca, ale są pełne zakrętów, ślepych uliczek i przede wszystkim – doświadczeń!

Możliwości fajnego spędzenia czasu jest mnóstwo i w dodatku, to nic nie kosztuje!
Absolvent Talent Days w Warszawie już 6 marca!

 

absolvent talent days

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top