4 trendy, które ogarniają Instagram

Udostępnij

Bubble tea, czarne lody, czy wszechobecne man-buny to już przeszłość. Na horyzoncie pojawiły się absolutnie odjechane świeżynki, które robią furorę w internecie. Przedstawiamy wam pięć nowych trendów, które przejmują Instagram!

Sztuka latte

Czasy, kiedy serduszko lub miś na latte robiły furorę, na szczęście już minęły. Rok 2018 stawia na małą sztukę w filiżance. Wszystko dzięki art-baristom, barwnikom spożywczym i misternemu podejściu do dzieła. Wystarczy spojrzeć na kilka kont na Instagramie poświęconych sztuce latte nowej generacji, żeby zobaczyć cały ten artyzm. Zawartość filiżanki potrafi wyglądać jak dzieła Van Gogha, aż żal po prostu wziąć i wypić. Żeby dojść do profesjonalizmu, jaki możemy podziwiać na insta feedach, trzeba by pewnie ćwiczyć kilka lat, ale przygotowania zawsze można zacząć od ręki: wystarczy aplikować na stanowisko Baristy z Kiwi Jobs i już za 48h zacząć w sobie trenować mistrza.

Artystyczny barista

Mięso z laboratorium

Naukowcy z firmy Memphis Meat zajmują się czymś niezwykle istotnym i innowacyjnym: hodują laboratoryjne mięso używając do tego komórek macierzystych. Zapewniają też, że takie mięso produkuje się bez cierpienia i zabijania zwierząt, a sam proces jest ekologiczny i może uratować naszą planetę przed zagładą. Hodowle zwierząt produkują więcej zanieczyszczeń niż światowy transport i pochłaniają niewyobrażalne ilości wody. Jak widzimy, to wyjście dobre dla wszystkich, ponieważ testerzy orzekli, że laboratoryjne mięso było przepyszne i nie dało zauważyć się różnicy w smaku. Nic, tylko kibicować Memphis Meat, żeby ich produkt stał się ogólnodostępny. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że ma to nastąpić w 2021 roku.

Mięso laboratoryjne

Tęczowe spring rollsy

Czy jest coś piękniejszego niż tęcza? Pewnie jest, ale jeśli chodzi o estetykę potraw, to według mnie tęcza to bajka 🙂 Były już przepiękne tęczowe torty, tęczowe naleśniki i tęczowe babeczki. Teraz przyszła pora na spring rollsy! Dzięki nieskończonej różnorodności warzyw zrobienie takich rollsów nie jest wcale trudne. Wystarczy połączyć czerwoną kapustę, awokado, buraka, paprykę i gotowe, skonstruowaliśmy właśnie tęczę na talerzu. Zorientowanie w nowinkach zawsze może przydać się w pracy. Więc jeśli lubisz azjatycką kuchnię i chcesz sprawdzić się jako kucharz, znajdź coś dla siebie przez naszą aplikację.

Tęczowe spring rollsy

Anielskie rzęsy

Anielskie włosy? To już było! Teraz drogie panie i drodzy panowie, patrzymy na siebie błyszczącymi, anielskimi rzęsami. To takie proste… wystarczy odciąć kilka włosków z „anielskiej” dekoracji (łańcuch świąteczny?) i dokleić je do własnych rzęs klejem do rzęs syntetycznych. Dla wzmocnienia efektu, polecamy muśnięcie oka błyszczącym cieniem lub brokatem. Sylwester jeszcze nigdy nie zapowiadał tak bardzo #glow.

Interesujesz się makijażem? Znajdź pracę w dziale Beauty. Aplikuj z Kiwi Jobs: https://goo.gl/MnXqLr

Śnieg na rzęsach

 

 
 Link-Google-Play

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top